Płyny do mycia naczyń w zmywarkach

Mechaniczne mycie naczyń » Płyny do mycia naczyń w zmywarkach

 • barlon cl2.jpg

  BARLON CL

  Polecany do mycia, dezynfekcji i wybielania naczyń, pojemników i sprzętów kuchennych w zmywarkach mechanicznych. Z mytych przedmiotów doskonale usuwa zanieczyszczenia organiczne w szczególności białkowe oraz pochodzące z kawy i herbaty. Może być stosowany do mycia naczyń i przedmiotów wykonanych ze szkła, porcelany, stali szlachetnej i tworzyw sztucznych. Do stosowania w gastronomii i przemyśle spożywczym, przemyśle mięsnym i rybnym. Nadaje się do każdego rodzaju twardości wody. Pozostawia naczynia czyste, odkażone i błyszczące. Preparat stosuje się w temperaturach od 40°C do 65°C w stężeniu 1,5 – 3,0 g/l w zależności od twardości wody i stopnia zabrudzenia naczyń. Posiada pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym. Dla uzyskania idealnego wyglądu naczyń polecamy zastosowanie nabłyszczacza do naczyń Barlon NN. Produkt profesjonalny.

  Dostępne opakowania: 5l; 10l; 20l

 • BARLON K

  Płynny preparat przeznaczony do mycia w zmywarkach automatycznych i maszynach tunelowych. Do stosowania w każdej zmywarce zaopatrzonej w system dozujący. Usuwa typowe zabrudzenia z tłuszczu, białka, skrobi oraz zaschnięte resztki jedzenia. Niskopieniący.

  Nadaje się do mycia naczyń aluminiowych.

  Tylko do użytku profesjonalnego.

  Dostępne opakowania: 5l; 10l; 20l

 • barlonr2.jpg

  BARLON R

  Wysokoalkaliczny, silny koncentrat, polecany do zmywarek tunelowych.

  Może być stosowany do mycia szkła (oprócz porcelany z ornamentami, aluminium i naczyń z malowanymi ornamentami). 

  Zalecane dawki 1 – 3 g/1L wody w zależności od twardości wody i stopnia zabrudzenia naczyń. Preparat stosuje się w temperaturach od 35°C do 65°C.

  Dla uzyskania idealnego efektu polecamy zastosowanie nabłyszczacza do naczyń Barlon N.

  Produkt profesjonalny.

   

  Dostepne opakowania: 5l; 10l; 20l

 • barlonrr.jpg

  BARLON RR

  Alkaliczny koncentrat polecany do zmywarek tunelowych i kapturowych, zapewniający dostkonały efekt nawet w bardzo twardej wodzie. Do mycia wszelkich naczyń, także szkła, porcelany, itd.

  Nie stosować do aluminium

  Zalecane dawki 1 – 3 g/1L wody w zależności od twardości wody i stopnia zabrudzenia naczyń. Preparat stosuje się w temperaturach od 35°C do 65°C.

  Dla uzyskania idealnego wyglądu naczyń polecamy zastosowanie nabłyszczacza do naczyń Barlon N.

  Produkt profesjonalny.

  Dostępne opakowania: 10l; 20l

 • BARLON RS

  Alkaliczny koncentrat zalecany do zmywarek kapturowych. Skutecznie usuwa silne zabrudzenia spowodowane tłuszczami, białkami, skrobią, kawą i herbatą. Preparat do mycia naczyń z porcelany, tworzyw sztucznych, stali szlachetnej, szkła, zastawy z ornamentami  oraz innych.

   

  Dozowanie 1 – 3 g/1L wody w zależności od twardości wody i stopnia zabrudzenia naczyń.

   

  Idealny efekt mycia uzyskuje się przy zastosowaniu nabłyszczacza do naczyń Barlon N.

   

  Produkt profesjonalny.

  Dastępne opakowania: 10l; 20l

 • barlon rcl2.jpg

  Barlon RCl

  Alkaliczny płynny preparat do maszynowego mycia i wybielania naczyń w zmywarkach gastronomicznych. Dozowanie: 1-3 g/l. Przeznaczony do wszystkich twardości wody. Skutecznie usuwa osady z kawy, herbaty, a także uporczywe zabrudzenia tłuszczowe. Do mycia wszystkich naczyń również z aluminium, oprócz naczyń kolorowych z ornamentami i z melaniny/ ornaminy. Zawiera w składzie chlor aktywny. Dla uzyskania idealnego wyglądu naczyń polecamy zastosowanie nabłyszczacza do naczyń Barlon NN.

  Produkt profesjonalny.